Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja” w ramach, której dzieci z zasobów Spółdzielni pisały listy o wymarzony prezent gwiazdkowy. Dzięki Mikołajowi jak również sponsorom-przedsiębiorcom, którzy na co dzień współpracują z Ostrołęcką Spółdzielnią Mieszkaniową upragnionych prezentów mogło być o wiele więcej do zrealizowania.

    W dniu 10 stycznia 2020r. dzieci wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie paczek do Klubu „Lokator” Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Część artystyczna została zaprezentowana przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce, które przybyły pod opieką Pani Agnieszki Kornagi-Bałdygi, Pani Mileny Bakuły i Pani Małgorzaty Kruczyk . Przygotowane pastorałki, piosenki świąteczne rozbrzmiewały na sali a skoczne utwory poderwały do tańca nie jednego  uczestnika spotkania. Wspólnie odśpiewane kolędy przybliżyły zaproszonych gości.

    Gdy nadszedł już ten wyczekiwany przez wszystkich czas, dzieci radosnym przywołaniem zaprosiły Św. Mikołaja na salę, gdzie zostały im wręczone prezenty, te wymarzone i wyczekane.

    Wszystkim uczestnikom to wyjątkowe spotkanie umilał słodki poczęstunek, gorąca kawa i herbata.

   Przez ten cały czas na twarzach dzieci malował się szczery uśmiech i niezmierna radość. Uroczystość okazała się ważnym i udanym akcentem zimowego popołudnia spędzonego w gronie życzliwych sobie osób.

Nowości

INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 03.02.2020r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU       Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 29 stycznia 2020 r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU   Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
 Spóźniony podmuch styczniowej zimy, ale nie tylko...
       Będzie rzeczywiście i o pogodzie, ale wbrew tytułowi więcej uwagi poświęcę sprawom minionym i coraz bliższym.    
List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej