Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na zabawę choinkowo-karnawałowo. Zabawa choinkowa odbyła się 12 stycznia 2020r w klubie „Lokator” w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

     Swoich mieszkańców przywitali Przewodnicząca Rady Osiedla Dzieci Polskich Pani Beata Popiołek i Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla Dzieci Polskich Jan Drabot. Zabrali również głos zaproszeni goście Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Pan Stanisław Szatanek i radny Pan Grzegorz Milewski.

    Podczas zabawy choinkowej bawił dzieci Dj-Radek, który zapraszał dzieci i rodziców do wspólnej zabawy i konkursów, które były nagradzane upominkami. Nie zabrakło również malowania buziek i kręcenia balonów. Dzieci bawiły się w rytm świątecznych piosenek i czas szybko płynął. W trakcie imprezy zostali wybrani królowa i król balu oraz najciekawszy strój karnawałowy.

     Kulminacją imprezy było przybycie najważniejszego gościa - Świętego Mikołaja, który obdarował 55 dzieci paczkami świątecznymi.

    Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wsparła imprezę słodkościami, które zagościły na stołach.

    Wszystko co dobre szybko się kończy wiec i choinka dobiegła końca. Podziękowania napływały ze strony rodziców dzieci a Przewodniczący Jan Drabot zaprosił na następną zabawę choinkowo 2021r.

Nowości

INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 03.02.2020r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU       Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 29 stycznia 2020 r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU   Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
 Spóźniony podmuch styczniowej zimy, ale nie tylko...
       Będzie rzeczywiście i o pogodzie, ale wbrew tytułowi więcej uwagi poświęcę sprawom minionym i coraz bliższym.    
List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej