Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

       Impresje pogodowe mogłyby zaczynać i kończyć comiesięczne komentarze, ale tak nie jest i nie będzie. Będzie tańsza "akcja zimowa", mniej osób spędzi czas poza domem, dyżurując, odśnieżając, sypiąc piasek  z solą.

        Grudniowe plany  organów samorządu mieszkańców, czyli Rady Nadzorczej, sprowadzały się do uchwalenia , na wniosek Zarządu Spółdzielni,  tabel opłat za lokale użytkowe oraz wynajmowane  powierzchnie w zasobach OSM  obowiązujące w 2020 roku oraz uchwalenie planu remontów na  2020 rok. Przewidziane zostały ambitne cele, zapewniono niezbędne środki finansowe.   Powinno się powieść !!!!

        Podjęto uchwałę związaną z badaniem sprawozdania finansowego za 2019 rok,  uchwalone zostały plany pracy Rady i komisji Rady na I półrocze 2020 roku.

        Przed nami już niedługo,  za kilka miesięcy  kolejne Walne Zgromadzenie Członków,  Zaplanowaliśmy, Zarząd i Rada Nadzorcza ,  działania zapewniające sprawność przygotowania i odbycia się tego zdarzenia.

        Grudzień był jednym z niewielu miesięcy w mijającym roku, wolnym od bywania w sądach.  Tak się złożyło, młyny sprawiedliwości mielą wolno....Za to styczeń zmieni ten stan rzeczy.

        Skoro piszę o grudniu,  a wypadałoby jakąś osobistą impresyjkę pomieścić,  to nie bez lekkiej dumy, ale nie samozachwytu, wspomnieć chcę o wygraniu przez piszącego te słowa, 6 grudnia br. I Dyktanda Ortograficznego dla Dorosłych.  Jak przed każdym poważnym egzaminem miałem obawy związane z pisownią, interpunkcją, pułapkami, w które język nasz jest bogaty... Poszłooooo

                                Grzegorz Oracz, przewodniczący Rady Nadzorczej, 31.12.2019

Nowości

INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 03.02.2020r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU       Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 29 stycznia 2020 r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU   Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
 Spóźniony podmuch styczniowej zimy, ale nie tylko...
       Będzie rzeczywiście i o pogodzie, ale wbrew tytułowi więcej uwagi poświęcę sprawom minionym i coraz bliższym.    
List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej