Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     Jak co roku na zakończenie wakacji Dział Społeczny, Oświatowy i Kulturalny Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostrołęce wspólnie z Radą Osiedla Sienkiewicza zorganizowali wycieczkę dla dzieci i młodzieży. Wycieczka odbyła się 30 sierpnia 2019 r. Dzieci wraz z opiekunami odwiedzili Centrum Nauki Kopernik w Warszawie jak również starówkę Warszawską.

      Podróż minęła bardzo szybko i z wielkim zaciekawieniem dzieci czekały na możliwość zwiedzania wielkiego obiektu Centrum Nauk Kopernik.

     Od samego progu czekało wiele niespodzianek i ciekawych miejsc, gdzie dzieci mogły zaobserwować, dotknąć czy spróbować swoich sił w logicznych zagadkach. Każde nowe miejsce, które zwiedzały to nowe wyzwania i wielkie emocje jakie towarzyszyły w odkrywaniu nowych doświadczeń.

      Nie małym zaskoczeniem był film pt. „Astronauta3D”, który uczestnicy obejrzeli w Planetarium. Dzieci mogły poczuć się jak astronauta, który startuje w kosmos lub unosi się w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Dowiedziały się, jakie niebezpieczeństwa czyhają na ludzi w przestrzeni kosmicznej. Pomimo dużego ryzyka, chęć eksploracji kosmosu jest silniejsza ponieważ to największa przygoda człowieka, która pcha ludzkość do dalszych poszukiwań.

    Przed filmem odbył się pokaz na żywo „Mars 3D”. Wyobraźnie dzieci rozpalała wizja załogowej wyprawy na Marsa i wielkich chęci zdobycia planety przez człowieka. W trakcie tego pokazu dzieci dowiedziały się, jak ludzkość przygotowuje się do podboju Czerwonej Planety i z jakimi trudnościami będą musieli się zmierzyć przyszli marsjańscy koloniści. Pokaz trwał około 20 minut i prowadzony był na żywo przez prezenterów Nieba Kopernika.

    Na zakończenie wizyty w Centrum Nauki Kopernik dzieci mogły zakupić pamiątki związane z kosmosem i astronomią.

    Następnym punktem był spacer po Warszawskiej starówce i obiad.

    Czas bardzo szybko upłynął i pora była wracać do domu. Dzieci chociaż zmęczone ale z zadowoleniem opowiadały swoje przeżycia związane z wizytą w stolicy.

Dziękujemy wszystkim za super zabawę i miłe chwilę spędzone z nami.

Zapraszamy za rok!!!

 

Nowości

Robiliśmy swoje, bez
        Październik, o którym będzie traktował niniejszy felieton, w spółdzielczym rozumieniu był kolejnym miesiącem służb
INFORMACJA O ZAPYTANIU OFERTOWYM
Ostrołęka, 31.10.2019r.   INFORMACJA O ZAPYTANIU OFERTOWYM   Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Ostrołęka, u
GALA JUBILEUSZOWA
.AG_classic .ag_imageThumb {border-color:#808080} .AG_classic .ag_imageThumb:hover {background-color:#fea804} /* P
OFERTA PRACY
Ostrołęka, dn. 04.11.2019 r.                                                                    
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.   Rada Nadzorcza Ostrołęcki
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej