Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że udostępni Państwu od 14 stycznia 2019r. nową usługę w ramach funkcjonującego Zintegrowanego Systemu Informatycznego ZSI UNISOFT – eBOK, tj. elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Jest to współczesne rozwiązanie – dedykowane dla osób, które dysponują dostępem do internetu – w którym można uzyskać informacje z zakresu rozliczeń opłat za lokale, informacje o dokonanych wpłatach oraz o stanie i zużyciu wody z wodomierzy indywidualnych.

Stosownie do obowiązujących przepisów, aby Spółdzielnia mogła przydzielić login do indywidualnego elektronicznego dostępu dla zainteresowanego właściciela lub najemcy winien on zgłosić swój akces poprzez złożenie w Spółdzielni wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszeniowego eBOK, który będzie dostępny od 14.01.2019r. na stronie internetowej oraz w :

- Biurze Zarządu przy ul.gen.J.Hallera 13

- Administracji osiedla nr 1 przy ul.gen.J.Hallera 13A

- Administracji osiedla nr 2 przy ul.H.Sienkiewicza 3

 

Formularz należy złożyć osobiście (okazać dokument tożsamości) w biurach Administracji lub w biurze Zarządu (w pokojach nr 6, 9,17,18) - celem weryfikacji zawartych w nim danych oraz potwierdzenia tytułu prawnego do lokalu. Potwierdzenie tożsamości przez pracownika Spółdzielni jest niezbędne do nadania indywidualnego loginu oraz pierwszego hasła do uruchomienia dostępu do systemu eBOK.

Login i hasło zostanie przesłane na podany na formularzu adres e-mail w ciągu 2 tygodni od daty złożenia formularza.

 

 

 

Nowości

Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego
OSTROŁĘCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W OSTROŁĘCE UL. GEN. JÓZEFA HALLERA 13 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzeda
I był jubileusz , i było godnie...
                Z natury swojej , moje comiesięczne  uporządkowane notatki  dotykają spraw już minionych, przeszłych , a
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.   Rada Nadzorcza Ostrołęcki
Oferta P R A C Y
Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. gen. Józefa Hallera 13, 07-410 Ostrołęka poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
WYCIECZKA NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI
     Jak co roku na zakończenie wakacji Dział Społeczny, Oświatowy i Kulturalny Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostr
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej