Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa uprzejmie informuje, że udostępni Państwu od 14 stycznia 2019r. nową usługę w ramach funkcjonującego Zintegrowanego Systemu Informatycznego ZSI UNISOFT – eBOK, tj. elektroniczne Biuro Obsługi Klienta.

Jest to współczesne rozwiązanie – dedykowane dla osób, które dysponują dostępem do internetu – w którym można uzyskać informacje z zakresu rozliczeń opłat za lokale, informacje o dokonanych wpłatach oraz o stanie i zużyciu wody z wodomierzy indywidualnych.

Stosownie do obowiązujących przepisów, aby Spółdzielnia mogła przydzielić login do indywidualnego elektronicznego dostępu dla zainteresowanego właściciela lub najemcy winien on zgłosić swój akces poprzez złożenie w Spółdzielni wypełnionego i podpisanego Formularza Zgłoszeniowego eBOK, który będzie dostępny od 14.01.2019r. na stronie internetowej oraz w :

- Biurze Zarządu przy ul.gen.J.Hallera 13

- Administracji osiedla nr 1 przy ul.gen.J.Hallera 13A

- Administracji osiedla nr 2 przy ul.H.Sienkiewicza 3

 

Formularz należy złożyć osobiście (okazać dokument tożsamości) w biurach Administracji lub w biurze Zarządu (w pokojach nr 6, 9,17,18) - celem weryfikacji zawartych w nim danych oraz potwierdzenia tytułu prawnego do lokalu. Potwierdzenie tożsamości przez pracownika Spółdzielni jest niezbędne do nadania indywidualnego loginu oraz pierwszego hasła do uruchomienia dostępu do systemu eBOK.

Login i hasło zostanie przesłane na podany na formularzu adres e-mail w ciągu 2 tygodni od daty złożenia formularza.

 

 

 

Nowości

List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za
miało być po grudzie, a był był blady, chlapowaty grudzień....
       Impresje pogodowe mogłyby zaczynać i kończyć comiesięczne komentarze, ale tak nie jest i nie będzie. Będzie tańsza "a
ZAPRASZAMY DO SIŁOWNI ZREALIZOWANEJ W RAMACH PROGRAMU OSA 2019
ZAPRASZAMY DO SIŁOWNI ZREALIZOWANEJ W RAMACH PROGRAMU OSA 2019
GALA JUBILEUSZOWA
.AG_classic .ag_imageThumb {border-color:#808080} .AG_classic .ag_imageThumb:hover {background-color:#fea804} /* P
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej