Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     Zarząd Ostrołęckiej  Spółdzielni  Mieszkaniowej  uprzejmie informuje, że z dniem1 stycznia 2017r. uruchamia indywidualne rachunki bankowe do wnoszenia miesięcznych opłat za lokale: mieszkalne, użytkowe, garaże  stałe oraz tymczasowe.

     W związku z powyższym od 1 stycznia 2017r. prosimy o regulowanie opłat za lokale tylko i wyłącznie na nowe indywidualne rachunki bankowe, których doręczanie rozpoczęliśmy 9 grudnia 2016r. na drukach zawiadomień - za pokwitowaniem odbioru zawiadomienia.

     Informujemy, iż nie należy łączyć ze sobą wpłat dotyczących kilku lokali (np.dwóch mieszkań, mieszkania i garażu) – opłaty należy wnosić za każdy lokal oddzielnie, na indywidualny numer rachunku bankowego danego lokalu.

     W przypadku realizowania płatności za pośrednictwem stałego zlecenia zapłaty przez Państwa bank, prosimy o poinformowanie banku o zaistniałej zmianie. W przypadku realizacji opłat przez Internet zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi na wpisywanie prawidłowego numeru rachunku bankowego danego lokalu.

     Po 1 stycznia 2017r. nie można dokonywać wpłat przy użyciu dotychczasowych książeczek opłat.

Nowe książeczki opłat, przystosowane do wpisu indywidualnych numerów rachunków bankowych będą doręczone do skrzynek pocztowych w terminie do 31.12.2016r. 

     Osoby, które będą dokonywały płatności za lokale bez używania książeczek opłat, proszone są o zwrot nowych książeczek opłat do Administracji Osiedli: ul. gen. J. Hallera 13A/26   lub  ul.H.Sienkiewicza 3/1.

Nowości

Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego
OSTROŁĘCKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W OSTROŁĘCE UL. GEN. JÓZEFA HALLERA 13 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzeda
I był jubileusz , i było godnie...
                Z natury swojej , moje comiesięczne  uporządkowane notatki  dotykają spraw już minionych, przeszłych , a
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.
Zaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2019 i 2020.   Rada Nadzorcza Ostrołęcki
Oferta P R A C Y
Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. gen. Józefa Hallera 13, 07-410 Ostrołęka poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
WYCIECZKA NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI
     Jak co roku na zakończenie wakacji Dział Społeczny, Oświatowy i Kulturalny Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Ostr
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej