Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

     Zarząd Ostrołęckiej  Spółdzielni  Mieszkaniowej  uprzejmie informuje, że z dniem1 stycznia 2017r. uruchamia indywidualne rachunki bankowe do wnoszenia miesięcznych opłat za lokale: mieszkalne, użytkowe, garaże  stałe oraz tymczasowe.

     W związku z powyższym od 1 stycznia 2017r. prosimy o regulowanie opłat za lokale tylko i wyłącznie na nowe indywidualne rachunki bankowe, których doręczanie rozpoczęliśmy 9 grudnia 2016r. na drukach zawiadomień - za pokwitowaniem odbioru zawiadomienia.

     Informujemy, iż nie należy łączyć ze sobą wpłat dotyczących kilku lokali (np.dwóch mieszkań, mieszkania i garażu) – opłaty należy wnosić za każdy lokal oddzielnie, na indywidualny numer rachunku bankowego danego lokalu.

     W przypadku realizowania płatności za pośrednictwem stałego zlecenia zapłaty przez Państwa bank, prosimy o poinformowanie banku o zaistniałej zmianie. W przypadku realizacji opłat przez Internet zwracamy się z prośbą o zwrócenie uwagi na wpisywanie prawidłowego numeru rachunku bankowego danego lokalu.

     Po 1 stycznia 2017r. nie można dokonywać wpłat przy użyciu dotychczasowych książeczek opłat.

Nowe książeczki opłat, przystosowane do wpisu indywidualnych numerów rachunków bankowych będą doręczone do skrzynek pocztowych w terminie do 31.12.2016r. 

     Osoby, które będą dokonywały płatności za lokale bez używania książeczek opłat, proszone są o zwrot nowych książeczek opłat do Administracji Osiedli: ul. gen. J. Hallera 13A/26   lub  ul.H.Sienkiewicza 3/1.

Nowości

INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 03.02.2020r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU       Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU
Ostrołęka, 29 stycznia 2020 r.   INFORMACJA O OGŁOSZONYM PRZETARGU   Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłosi
 Spóźniony podmuch styczniowej zimy, ale nie tylko...
       Będzie rzeczywiście i o pogodzie, ale wbrew tytułowi więcej uwagi poświęcę sprawom minionym i coraz bliższym.    
List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej