Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kierownik Działu
Adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Instruktor Kulturalno Oświatowy
Numer tel.:   29-7666381,  29-7666382,   29-7666277 wew. 28   Fax: 29-7666940

 

O  NAS

Bazą  działalności  społecznej, oświatowej i  kulturalnej  jest Klub ,,LOKATOR’’ oraz osiedla zamieszkałe przez członków OSM.  Szeroka oferta zajęć skierowana jest do każdego bez względu na wiek. Dzieci w  wieku 7 – 12 lat  mają możliwość uczestniczenia w Półkoloniach i Półzimowiskach, gdzie w gronie rówieśników mogą spędzić kilka godzin w ciągu dnia na wspólnych zabawach, wycieczkach, gdzie mają zapewnione wyżywienie  (II śniadanie, obiad) i fachową opiekę. Dzieci i młodzież szkolna mają możliwość uczestnictwa w zajęciach popołudniowych  z tańca towarzyskiego. Natomiast dorośli spotkać się mogą na warsztatach twórczych pod nazwą ,,Niedziela z Rodziną’’ pod okiem twórców ludowych. Przy Klubie Lokator działa również Klub Seniora WRZOS,  który  posiada Grupę Artystyczną Seniorów.
Z naszej oferty korzystają przede wszystkim mieszkańcy osiedli Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej (dzieci, młodzież, dorośli) jednak atrakcyjne propozycje i różnorodne zajęcia przyciągają mieszkańców z całej Ostrołęki.

 

Nowości

List do Mikołaja
     Od wielu już lat Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa wraz z Agencją Informedia uczestniczą w akcji „List do Mikołaja
Zabawa choinkowa Osiedla Dzieci Polskich
     Jak co roku w zimowe niedzielne popołudnie Rada Osiedla Dzieci Polskich zaprasza swoich małych mieszkańców z rodzicami na za
miało być po grudzie, a był był blady, chlapowaty grudzień....
       Impresje pogodowe mogłyby zaczynać i kończyć comiesięczne komentarze, ale tak nie jest i nie będzie. Będzie tańsza "a
ZAPRASZAMY DO SIŁOWNI ZREALIZOWANEJ W RAMACH PROGRAMU OSA 2019
ZAPRASZAMY DO SIŁOWNI ZREALIZOWANEJ W RAMACH PROGRAMU OSA 2019
GALA JUBILEUSZOWA
.AG_classic .ag_imageThumb {border-color:#808080} .AG_classic .ag_imageThumb:hover {background-color:#fea804} /* P
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej