Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Targowa 41.

Biuro czynne w dni robocze 700 - 1500

Tel. 29- 760 42 46, 29-7666381, 29-7666382, 29-7666277, Fax: 29-7666940


Kierownik ZRB – tel. wew.86, kom. 795 432 665,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Starszy Inspektor ds. Rozliczeń tel. wew.81,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Inspektor ds. Zieleni – tel. wew. 80, kom. 606 141 695
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mistrz ds. Technicznych i Zaopatrzenia - tel. wew.80

Magazynier - tel. wew. 82Powierzchnia magazynowa  1544,40 m2
Powierzchnia pod wynajem   1685 m2
Budynki biurowe                  77,60 m2

Przedmiotem podstawowych zadań jest działanie na rzecz OSM, administracji osiedli i mieszkańców zgodnie z ich wskazaniami.

Cztery grupy pracowników:

1) Grupa Administracyjno –Techniczna
Pracownicy z grupy pierwszej odpowiedzialni są za nadzór nad wykonywaniem robót, 
rozliczenie tych robót pod względem finansowym i czasowym, zakup i zaopatrzenie 
w materiały i ich rozliczenie i odpowiednia dystrybucja zgodnie z przeznaczeniem. 
W tej grupie pracuje 6 osób.

2) Grupa Budowlana
Pracownicy tej grupy wykonują roboty remontowe we wszystkich budynkach jak i na zewnątrz, znajdujących się w zasobach OSM.
Robotnicy ogólnobudowlani – wykonują następujące prace : roboty malarskie, tynkarskie, murarskie, dociepleniowe, prace przy wykonywaniu miejsc postojowych, naprawiają pokrycia dachowe, montują na budynkach obróbki blacharskie.
Stolarze - wykonują takie roboty jak: naprawa stolarki okiennej i drzwiowej, wyłazów dachowych. Wykonują i montują poręcze, drzwi piwniczne, listwy do ławek. 
Blacharze - wykonują gotowe elementy obróbek blacharskich na bazie ZRB.
Hydraulik- Spawacz- wykonuje wszelkiego rodzaju roboty ślusarskie i instalacyjno- sanitarne w zasobach OSM.

3) Grupa Zieleni
Pracownicy tej grupy odpowiedzialni są za utrzymanie i konserwację terenów zielonych wokół budynków tj. sprzątanie terenów zielonych z nieczystości, koszenie trawy, nasadzenia nowych krzewów i drzew, strzyżenie żywopłotów, cięcia formujące koron młodych drzew i krzewów, prześwietlenia starych drzew, grabienie liści, odśnieżanie ciągów pieszo – jezdnych oraz wiele innych prac.
Pracownicy tej grupy pracują również na szklarni i terenach uprawnych, które znajdują się na bazie ZRB. Szklarnia ma powierzchnię ok. 717 m2 , na której obecnie pielęgnowanych jest około.12.000 roślin. Produkcja na potrzeby własne cały czas jest rozszerzana o nowe sadzonki pobierane do ukorzeniania. Rośliny po osiągnięciu odpowiedniej wielkości będą wysadzane na tereny zielone w zasobach OSM. W przyszłości planujemy również sprzedawać wyhodowane rośliny.


4) Grupa zajmująca się dozorowaniem i utrzymaniem ZRB
Pracownicy z tej grupy odpowiedzialni są za dozorowanie terenu przez 24 h na dobę, kontrola i prowadzenie ewidencji pojazdów wjeżdżających i wyjeżdzających ,utrzymanie porządku w pomieszczeniach zajmowanych przez ZRB . W skład tej grupy wchodzi 5 dozorców.

Nowości

Przetarg nieograniczony - wymiana instalacji i urządzeń oświetlenia osiedlowego
Ostrołęka, 20.08.2019r.    OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM  Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Gen. J. Haller
Przetarg nieograniczony - wymiana instalacji elektrycznej w korytarzach piwnic
Ostrołęka, 20.08.2019r. OGŁOSZENIE O PRZETARGU NIEOGRANICZONYM  Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Gen. J. Hallera 13,
Letnie imprezy sportowo – rekreacyjne na osiedlach OSM
     Dział Społeczno - Oświatowy Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej wspólnie z pełnym zabawek „Radosnym Świetlicobuse
W lipcu, jak w ukropie....dosłownie.
     Lipiec, pierwszy miesiąc wakacji dla dzieci, młodzieży i studentów, pierwszy z dwu letnich miesięcy, w czasie których  in
Półkolonie 2019 - II turnus
KOLEJNY TURNUS PÓŁKOLONII W OSM 08 lipca w Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rozpoczął się drugi turnus półkolonii. Kol
Półkolonie 2019 - I turnus
Wakacje, a w Spółdzielni same atrakcje !       Wraz z początkiem wakacji w Klubie Lokator naszej Spółdzielni rozpoczął się I
Opłata za korespondencję
Szanowni Mieszkańcy, W zasobach Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej rośnie liczba lokali mieszkalnych, których właściciele

Więcej o nas

Podstawowe informacje na temat
Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej